Про нас

Компанія «Безпека Херсон»

Компанія «Безпека Херсон» захищає житлову та комерційну власність у Херсоні з 2004 року. Наша спеціалізація – проєктування, встановлення, введення в експлуатацію, модернізація та технічне обслуговування сучасних систем безпеки будь-якої складності для квартир, приватних будинків, офісів, магазинів, виробництв, державних установ, сільських господарств тощо.

Маємо знання та кваліфікацію для розробки ефективних систем безпеки для дому та бізнесу, впровадження інноваційних технологій, встановлення якісного обладнання та програмного забезпечення для реалізації будь-яких завдань клієнта.

Пропонуємо гнучку накопичувальну систему знижок, допомогу у виборі оптимальних пристроїв для підвищення безпеки вашої власності, безкоштовні консультації та гарантію на виконані роботи.

ПОСЛУГИ

Комплексне проєктування та монтаж систем безпеки

Встановлення систем безпеки – це надійний спосіб захистити людей і майно, заздалегідь підготуватися до можливих непередбачених ситуацій, запобігти крадіжкам та виявити порушення.

Створюємо системи відеоспостереження, охоронної і пожежної сигналізації, контролю та управління доступом, обліку робочого часу, використовуючи перевірене сертифіковане обладнання, сучасні технології та багаторічний досвід. Роботи виконуємо з урахуванням встановлених стандартів, законодавчих норм, поставлених клієнтом завдань і особливостей об'єкта. Затверджуємо проєкти в органах контролю.

Ви отримуєте ефективні системи безпеки, які працюють без збоїв, надійно захищають людей і майно від різноманітних загроз – несанкціонованих проникнень, зломів, крадіжок та пожежі.

Монтаж Системи Відеоспостереження
Монтаж Охоронної Сигналізації
Проєктування та монтаж пожежної сигналізації
Створення системи контролю доступу та
обліку робочого часу

Просив встановити камери відеоспостереження, все зроблено швидко та якісно.
Спасибі, радитиму всім друзям.

Олександр

Просив встановити камери відеоспостереження, все зроблено швидко та якісно.
Спасибі, радитиму всім друзям.

Олександр

Просив встановити камери відеоспостереження, все зроблено швидко та якісно.
Спасибі, радитиму всім друзям.

Олександр

  faq

  Відповіді на Поширені Запитання

  Зібрали запитання щодо монтажу систем безпеки, які часто ставлять наші клієнти

  Системи безпеки виконують різні важливі функції. Вони захищають людей і власність, допомагають запобігти неправомірним діям, своєчасно виявити загрозу, забезпечити стабільну роботу бізнесу, контролювати робочі процеси. 

  Для посилення захисту рекомендується встановити комплексні системи безпеки, що передбачають відеоспостереження, охоронну та пожежну сигналізацію, контроль доступу у вигляді домофону, спеціальних електронних ключів, коду тощо.

  Системи безпеки дозволяють:

  • •  захистити людей від нападів, пожежі, несанкціонованих проникнень у будинок;
  • •  убезпечити майно від псування, руйнування, розкрадання, вогню, затоплення;
  • •  своєчасно виявити небезпеку та вжити необхідних заходів;
  • •  запобігти порушенням;
  • •  стежити за якістю роботи працівників та обслуговування відвідувачів;
  • •  фіксувати прихід персоналу на роботу та закінчення робочого дня;
  • •  вести облік робочого дня;
  • •  контролювати виробничі процеси;
  • •  обмежити стороннім особам доступ на територію або у приміщення.

  Завдяки встановленню систем безпеки можна стежити за тим, що відбувається на об’єкті у режимі реального часу, запобігти різним позаштатним ситуаціям і неправомірним діям, контролювати, хто і коли приходить додому або на роботу і залишає територію. Це дозволяє захистити оселю та бізнес, а також оперативно реагувати на непередбачені обставини.

  За вимогами безпеки будь-які комерційні об’єкти, громадські установи, виробничі підприємства, навчальні заклади та інші приміщення мають бути захищені від проникнень, зламів, пожеж, крадіжок тощо.

  Щоб убезпечити себе, своїх близьких, співробітників, а також майно необхідно встановити: 

  • •  пожежну сигналізацію, системи оповіщення та пожежогасіння – дозволяють на ранньому етапі виявити осередок займання, повідомити про загрозу на пункт управління, своєчасно вивести людей з будівлі та вжити заходів щодо ліквідації вогню;
  • •  охоронну сигналізацію – за допомогою різних датчиків (перетину межі, відкриття дверей, розбиття скла, ввімкнення світла та ін.) фіксує несанкціоноване проникнення на територію або всередину приміщення та сповіщає про небезпеку;
  • •  відеоспостереження – дозволяє здійснювати цілодобове спостереження за об’єктом у режимі реального часу, контролювати ситуацію у квартирі чи будинку під час відпустки чи відсутності з іншої причини, стежити за виробничими процесами, а також зберігати записи з камер та у разі потреби передавати їх до правоохоронних органів для пошуку злочинців;
  • •  СКУД – системи контролю та управління доступом, обліку робочого часу, що допомагають контролювати пересування людей, проїзд транспорту, блокувати прохід у певні приміщення або обмежувати доступ на об’єкт стороннім особам.

  Для посилення безпеки необхідно встановити комплекс охоронних пристроїв. Якщо вас цікавить запитання, що входить у поняття комплексна система безпеки, то це єдина схема охорони та пожежної безпеки, що передбачає встановлення відеокамер, сигналізації, оповіщення про пожежу, пожежогасіння та контроль доступу, які пов’язуються з централізованим пультом управління.

  Для захисту потрібний монтаж систем відеоспостереження, охоронної сигналізації, контролю та управління доступом. Ви можете вибрати щось одне або використовувати комплексний підхід, який передбачає встановлення пристроїв різних типів.

  Відеокамери дозволяють спостерігати за квартирою, будинком та прилеглою територією у режимі реального часу, відслідковувати спроби злому та проникнення сторонніх осіб усередину. Охоронна сигналізація потрібна для фіксації неправомірних дій за заданими параметрами, передавання тривожного сигналу та швидкого реагування на подію, а системи контролю доступу допомагають захистити оселю від небажаних гостей за допомогою обмеження входу до приміщення.

  Щоб убезпечити себе та своїх близьких, захистити майно та зберегти спокій, особливо за відсутності під час відпочинку, відряджень, лікування, оздоровлення та з інших причин, замовте встановлення систем безпеки в компанії «Безпека Херсон». Допоможемо підібрати оптимальні під ваші завдання види пристроїв, швидко та акуратно виконаємо усі монтажні роботи. Для оформлення замовлення зателефонуйте нам або залиште запит на сайті.

  Для стабільної роботи, контролю бізнес-процесів та захисту власності необхідно побудувати надійну систему безпеки. Часто для створення такої схеми захисту компанії бракує знань, досвіду, кадрів, а часом і ресурсів. Тому це питання відкладається до моменту, коли виникають перші проблеми або вже було завдано шкоди.

  Щоб уникнути негативних наслідків, краще не заощаджувати та поставити комплекс систем безпеки для вашого бізнесу. З їхньою допомогою можна забезпечити стабільне функціонування компанії, захистити керівників, працівників та майно, запобігти загрозам, крадіжкам та позаштатним ситуаціям, своєчасно виявити небезпеку, контролювати роботу персоналу, якість виробництва, обслуговування клієнтів тощо.

  Чудово підвищують безпеку комплексні системи. Це охоронна та пожежна сигналізація, пожежогасіння, відеоспостереження, контроль та управління доступом, облік робочого часу.

  Усі ці системи проєктує, професійно встановлює та вводить в експлуатацію компанія «Безпека Херсон». Наші фахівці мають необхідний досвід та навички встановлення сучасного обладнання, тому ви отримаєте надійний захист для вашого бізнесу. Щоб уточнити деталі та замовити монтаж систем безпеки, зателефонуйте до нас або заповніть форму на сайті.

  Системи безпеки допоможуть зробити вашу оселю неприступною фортецею та захистити бізнес від розкрадання, вандалізму, несанкціонованого проникнення, саботажу та інших ситуацій, які можуть завдати шкоди та стати причиною втрати репутації.

  Щоб вибрати оптимальний варіант, необхідно відштовхуватися від поставлених завдань, особливостей об’єкта (вулиця, приміщення, площа, що охороняється, висота стелі, планування та ін.). З огляду на це підбираються види та кількість пристроїв, які треба встановити.

  Якщо ви не знаєте, яка система безпеки краща для дому або бізнесу, зателефонуйте нам або залиште запит на сайті та отримайте безкоштовну консультацію фахівця.

  Проєктування та монтаж системи безпеки (ціна розраховується індивідуально для кожного замовлення) передбачає ряд дій. Залежно від обраного обладнання, обсягів та складності роботи формується вартість проєкту. Тобто що більше пристроїв треба встановити і що ширша мережа, то буде дорожче.

  Для уточнення деталей та розрахунку вартості встановлення системи безпеки в Херсоні з урахуванням ваших вимог, завдань та особливостей об’єкту зателефонуйте нам або заповніть форму на сайті.

  Компанія «Безпека Херсон» займається комплексним проєктуванням та професійним встановленням систем безпеки різних типів у Херсоні з 2004 року. Фахівці мають необхідний досвід і кваліфікацію для створення та впровадження ефективного захисту житла і бізнесу. Як результат – клієнти отримують надійні стабільні системи безпеки, що дозволяє їм зберігати нерви і спокійно займатися повсякденними справами.

  Працюємо тільки із сертифікованим якісним обладнанням та надаємо гарантію на роботи терміном на 1 рік.

  Щоб отримати консультацію та замовити встановлення систем безпеки будь-якої складності, зателефонуйте нам за номерами, вказаними у розділі «Контакти», або заповніть форму на сайті, і ми вам перетелефонуємо для погодження деталей.

  ІНФО-ЦЕНТР

  Корисні Статті

  Статті про безпеку, сигналізацію, відеоспостереження,
  виконані роботи

  Відвідування Special Event

  Відвідування Special Event

  Special Event & We  ✔️Всім доброго часу доби і зовсім нещодавно, а якщо точніше 2 грудня Ajax Systems представили відразу кілька сильних доповнень до бездротових систем безпеки і презентували власну дротову технологію Fibra з однойменною лінійкою пристроїв і як представники фірми Ajax в південному регіоні були присутні на даному event. ✔️Детальніше про новинки: Представники компанії… Continue reading Відвідування Special Event

  Системи безпеки для мережі магазинів «Пивна Кружка» у Херсоні

  Системи безпеки для мережі магазинів «Пивна Кружка» у Херсоні

  Бажаємо поділитися з вами результатом від проведеної нами роботи в місті Миколаїв. З нашими постійними клієнтами та хорошими друзями засновників мережі магазинів «Пивна Гуртка» у Херсоні, відповідно «Суші Весла» у Миколаєві, щодо створення системи охоронної та пожежної сигналізації, а також системи відеоспостереження.

  Бездротовий вуличний датчик руху

  Бездротовий вуличний датчик руху

  Хочемо Вам представити абсолютну новинку від U-Prox, яку Ви зможете придбати тільки у нас, тому що ми є офіційним дилером ITV в Херсоні. ❕U-Prox PIR Outdoor – Бездротовий вуличний датчик руху❕ ✔️Точне виявлення загроз: U-Prox PIR Outdoor– вуличний цифровий пасивний інфрачервоний радіоканальний сповіщувач з удосконаленими алгоритмами виявлення руху, цифровою температурною компенсацією для сенсорів та системою… Continue reading Бездротовий вуличний датчик руху