Контроль та управління доступом

Монтаж механізмів відстеження входу/виходу та встановлення обмеження доступу

Посилення безпеки

З'єднання СКУД з відеоспостереженням, сигналізацією, протипожежним комплексом

Облік робочого часу

Встановлення терміналів для контролю дисципліни та пересування персоналу

Ідентифікація осіб

Монтаж індикаційних терміналів для розпізнавання облич та температурного контролю

Захист інформації

Налаштування обладнання та інтеграція з ПЗ для запобігання зламам та зміні даних

Аналітика для бізнесу

Інтеграція системи контролю доступу з бухгалтерськими та іншими програмами

ПОСЛУГА

Створення та Монтаж Системи Контролю та Управління Доступом

Компанія «Безпека Херсон» пропонує комплексні послуги зі створення систем контролю та управління доступом, обліку робочого часу, а також встановлення, налаштування та підключення механізмів, що дозволяють відслідковувати переміщення людей та транспорту на об'єкті, обмежувати доступ стороннім особам, ідентифікувати працівників та відвідувачів, формувати звіти про перебування співробітників на роботі.

СКУД – відмінний спосіб захисту об'єкта від небажаних гостей, підвищення безпеки, збереження майна, контролю робочого процесу та продуктивності праці.

 • Створення ефективної системи контролю та управління доступом
 • Встановлення обладнання контролю доступу на будь-які об'єкти
 • Налаштування програмного забезпечення та інтеграція з системами безпеки

Запитання-Відповіді

Питання про створення системи контролю доступу та обліку робочого часу,
які часто ставлять наші клієнти

СКУД розшифровується як система контролю та управління доступом. Вона дозволяє стежити за тим, хто заходить на територію, що охороняється, або у приміщення, який транспорт і коли заїжджає на об’єкт. Відстеження можливе за допомогою спеціальних ідентифікаторів, контролерів та терміналів. 

Встановлення системи контролю доступу потрібне в офісах, банках, навчальних закладах, житлових комплексах, спортивних установах, на складах, промислових підприємствах, паркінгах та інших об’єктах.

Для чого застосовуються системи контролю доступу:

 • •  підвищення безпеки;
 • •  контроль відвідування окремих приміщень;
 • •  відстеження дій персоналу;
 • •  обмеження доступу на територію або до будівлі для сторонніх осіб;
 • •  запобігання злому та несанкціонованому проникненню на територію;
 • •  облік робочого часу;
 • •  збереження майна та матеріальних цінностей;
 • •  оперативне реагування на позаштатні ситуації;
 • •  контроль пересування транспорту територією об’єкта.

СКУД допомагає посилити систему безпеки та захистити об’єкт від небажаних візитів. Водночас власники будівлі, мешканці або працівники можуть вільно пересуватися територією та приміщенням, маючи спеціальні ключі доступу.

СКУД – це комплект пристроїв, які встановлюються на точках доступу (двері, ворота, шлагбауми) та допомагають контролювати проїзд транспортних засобів або пересування людей, які хочуть потрапити на територію/приміщення або покинути її. Також обладнання дозволяє фіксувати час прибуття співробітників на роботу, знімати блокування аварійних виходів, визначати, кому можна пройти у приміщення, а кому ні.

Така система замінює безліч замків, дозволяючи заходити та виходити лише через обладнані спеціальними терміналами або контролерами входи. Замість стандартних ключів для входу та виходу використовуються магнітні картки, брелоки, обличчя, відбиток пальця, райдужна оболонка очей. Тобто система пропустить лише того, чиї дані будуть внесені до бази допуску.

Якщо вас цікавить, що таке система контролю, то вона складається з певних пристроїв. Незалежно від складності СКУД та обраного програмного забезпечення, комплект обладнання загалом стандартний, але іноді може комплектуватись додатковими приладами – під завдання клієнта. 

Система контролю доступу містить:

 • •  ідентифікатори – пристрої, які дозволяють пройти або проїхати на територію, що охороняється (картка, ключ, пароль, брелок, біометричні дані);
 • •  контролери – «мозок» системи, який зберігає коди ідентифікаторів, вирішує, надати доступ людині чи ні, і відкриває двері/ворота/шлагбаум;
 • •  зчитувачі – посередники між контролерами та ключами доступу, які зчитують інформацію з останніх для передавання на обробку;
 • •  виконавчі пристрої – елементи, що відкриваються за дозволу проходу чи проїзду (ворота, двері, замки, турнікети тощо);
 • •  термінали обліку робочого часу – контролюють пересування працівників та формують звіти;
 • •  програмне забезпечення – необхідне для налаштування контролерів, зберігання інформації, створення звітів про перебування працівників на об’єкті.

Крім цього, можуть використовуватися додаткові пристрої, такі як кнопки виходу, доводчики дверей, кодова клавіатура, фіксатори та ін.

Розрізняють мережеві, автономні та бездротові системи контролю доступу.

Мережеві системи передбачають поєднання всіх елементів. Контролер обов’язково має бути під’єднаний до сервера чи комп’ютера, а роботу регулює оператор. Таке обладнання дозволяє налаштовувати доступ за розкладом, обмежувати вхід до конкретного приміщення для всіх або групи осіб, контролювати виконання графіка роботи, формувати звіти. Також, ця система може інтегруватися з відеоспостереженням, охоронною та пожежною сигналізацією.

Автономні системи не потребують підключення до ПК, оскільки інформація зберігається безпосередньо у пристрої. Тут є автоматичний контролер, який відкриває вхід для всіх, хто має ключ доступу.

У бездротових системах усі елементи з’єднуються за допомогою бездротових технологій, наприклад, Wi-Fi, а керування здійснюється віддалено через інтернет.

Окремо можна назвати системи, у яких ключем доступу є біометричні дані. Вони гарантують вищий рівень безпеки.

Під час монтажу необхідно враховувати особливості об’єкта та дотримуватися техніки безпеки. Для безперебійної та стабільної роботи системи контролю та управління доступом треба якісно поставити та налаштувати усі пристрої, встановити програмне забезпечення, за потреби інтегрувати з відеоспостереженням, сигналізацією та протипожежним комплексом. У разі монтажу системи пожежної сигналізації та оповіщення необхідно дотримуватись норм пожежної безпеки.

Вид СКУД та її функціонал підбирається індивідуально відповідно до поставлених цілей, особливостей об’єкта та вимог до безпеки. Якщо ви не знаєте, як вибрати систему контролю доступу, звертайтесь до компанії «Безпека Херсон». Наші фахівці нададуть безкоштовну консультацію, відповіді на усі ваші запитання щодо встановлення пристроїв, допоможуть підібрати оптимальне обладнання, виконають якісний монтаж в погоджені терміни.

Для отримання консультації та оформлення замовлення зателефонуйте до нас або залиште запит на сайті.

Вартість встановлення системи контролю та управління доступом формується індивідуально під потреби замовника та залежить від низки факторів. Серед основних – вид системи, кількість і тип пристроїв, специфіка об’єкта, складність робіт.

Щоб отримати розрахунок вартості монтажу СКУД в Херсоні, зателефонуйте нам або заповніть форму на сайті, і наш менеджер зв’яжеться з вами для узгодження деталей замовлення.

Для отримання стабільної системи контролю доступу та обліку робочого часу звертайтесь до компанії «Безпека Херсон». Наші фахівці мають досвід та кваліфікацію для підбору оптимального обладнання, створення ефективної системи та якісного монтажу. Крім встановлення усіх пристроїв, підключення потрібних програм та налаштування, можлива також модернізація наявної системи із заміною старих приладів або встановленням додаткових.

Працюємо лише з перевіреним сертифікованим обладнанням, гарантуємо якість монтажу, надаємо гарантію на роботи терміном на 1 рік. Щоб оформити замовлення, зателефонуйте за номерами, вказаними у розділі «Контакти», або заповніть форму на сайті.

ВАРТІСТЬ

Ціни на Створення та Монтаж Системи Контролю та Управління Доступом

ПОСЛУГА ЦІНА
Выезд мастера для расчета проекта видеомонтажа (при заказе отнимается от стоимости) 200грн
Установка ip камеры 4Mp – 1шт, карта памяти 32Гб, звук, настройка на ПК, смартфоне (кабель до 25м) 4000грн
Монтаж видеонаблюдения на 4 камеры 1Mp 8500грн
Установка видеонаблюдения на 4 камеры 2Mp 10000грн
Настройка и монтаж видеонаблюдения на 4 камеры 4Mp 13000грн
Длина кабеля по метражу оплачивается дополнительно индив. расчет

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Залишились питання?