Відвідування Special Event

Special Event & We 

✔️Всім доброго часу доби і зовсім нещодавно, а якщо точніше 2 грудня Ajax Systems представили відразу кілька сильних доповнень до бездротових систем безпеки і презентували власну дротову технологію Fibra з однойменною лінійкою пристроїв і як представники фірми Ajax в південному регіоні були присутні на даному event.

✔️Детальніше про новинки:

Представники компанії показали першу гібридну централь від Ajax, розповіли про нові версії хабів з підтримкою 4G та продемонстрували кілька розробок для локальних ринків, такі як:

•Hub 2: нова версія з 4G-модемом

Hub 2 стане доступний у двох версіях: Hub 2 (2G) та Hub 2 (4G).

Hub 2 (4G) з більш сучасним модемом, що підтримує 2G, 3G і 4G (LTE) мережі. Hub 2 з просунутим модемом надійде у продаж у першому кварталі 2022 року. 

 

•ReX 2: підтримка фотоверифікації та підключення по Ethernet

За технологічним наповненням новий ReX 2 вийшов далеко за рамки класичного ретранслятора радіосигналу. Він створює автономні групи пристроїв усередині системи та оптимізує їх комунікацію. 

Навіть не маючи зв’язку з хабом, ReX 2 отримає тривогу від датчика та активує сирену для привернення уваги. Вбудований резервний акумулятор забезпечує 38 годин автономної роботи, тому раптові відключення електроенергії не загрожують безпеці.

 

•vhfBridge: миттєва доставка тривог без інтернету

З модулем vhfBridge систему Ajax можна використовувати у містах з нестабільним інтернетом, горах, природно-заповідних зонах або пустельній місцевості. vhfBridge дозволяє передавати тривоги та події системи на десятки та сотні кілометрів.

VhfBridge має 8 виходів, якими він підключається до стороннього ОВЧ-передавача. Також у разі відключення електроенергії модуль може живити передавач від встановленої резервної батареї.

 

•Прем’єра Fibra: додаткова ланка в екосистемі Ajax

Нова провідна лінійка пристроїв Fibra успадкувала всі переваги бездротової лінійки Jeweller. Передача даних зашифрована та захищена від саботажу, безпрецедентна дальність та енергоефективність, віддалений контроль та обслуговування, максимально швидкий монтаж – все, що користувачі люблять у системах Ajax. Секрет системи Fibra – це комунікаційний протокол, який забезпечує злагоджену роботу системи та високу енергоефективність. Завдяки Fibra датчики споживають десятки мікроамперів. Це у 100 разів менше, ніж середні показники цифрових дротових датчиків у промисловості. Таке низьке енергоспоживання дозволяє підключати більше пристроїв до однієї лінії та забезпечує більшу довжину провідного підключення.

Інший революційний аспект Fibra – простота установки дротових пристроїв. З Fibra можна використовувати будь-яку комбінацію пристроїв на лінії: підключити один датчик або десятки різних датчиків, сирен, клавіатур. З довжиною лінії 2000 метрів Ajax може покрити навіть багатоповерхову будівлю.

 

•Hub Hybrid: синергія дротових та бездротових технологій

Hub Hybrid підтримує до 100 пристроїв: пропорція провідних до бездротових може бути будь-якою. Вбудовані антени Jeweller та Wings, 8 шинних входів Fibra дають практично нескінченну кількість конфігурацій системи. 

Новий хаб має 3 канали зв’язку – 2 слоти для сім-карт і порт Ethernet. Якщо один канал зв’язку вийде з ладу, хаб одразу перейде на інший. Будуть доступні дві версії: з модемом 2G та модемом 2G/3G/4G (LTE).

 

•MultiTransmitter: модуль інтеграції провідних датчиків з підтримкою 2/3EOL

Модуль інтеграції MultiTransmitter отримає підтримку підключення датчиків із двома та трьома резисторами. Інакше кажучи, модуль інтеграції зможе розрізняти більше типів подій підключеного проводового датчика. Це додасть гнучкості при реновації сигналізацій з безліччю зон на комерційних об’єктах та збільшить кількість сумісних датчиків.